3вільнeння вcьoгo півдня – У 3eлeнcькoгo нaзвaли тepмін – цe нaйпoтyжніաa oпepaція якy кoли нeбyдь пpoвoдили 3СУ. Ми oднoзнaчнo пepeмoжeмo

Давайте відверто. Про окуповані території. І про всі кримінальні ініціативи росіян щодо спроб тупо вкрасти наші міста. Звернення Радника глави ОП Михайла Подоляка до українців. Далі в оригіналі:

Так от, про конкретику. Росія дуже активно намагається сформувати в мешканців півдня думку, що Україна їх покинула, а «русский мир» прийшов надовго. Повна маячня. Маємо класичну російську психологічну операцію: викликати почуття смути та великої образи покинутих, а потім конвертувати це у гнів ображених. Ще раз по складах. Це – пов-на ма-яч-ня.

Уся політико-дипломатична машина сьогодні працює на те, щоб держава отримала достатню кількість зброї для звільнення громадян на окупованих територіях. Уся військова машина працює на те, щоб просто зараз стримати агресивний наступ ворога на сході країни. Кремль кидає в бій усе, що має, але час на нашому боці.

Щойно Росія виснажиться та втратить наступальний потенціал, а Україна накопичить достатньо сил – південь нашої країни буде обов’язково звільнений.

Це не питання одного дня чи місяця, але й не питання року. Український прапор знову майорітиме над Херсоном. Не завтра, але швидше, ніж хтось може собі уявити. Варто зазначити, що Росія будує вже третю лінію оборони на окупованій території півдня України, утім в разі контрнаступу ЗСУ це їм не допоможе. У разі деокупації Запорізької області російські війська, що знаходяться на Херсонщині, опиняться в котлі та у них буде не так багато варіантів подальших дій.

Про це в ефірі Апостроф TV заявив військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *