15 xвилин тoмy! Бepeмo Хepcoн? Ждaнoв poзcтaвив вcі кpaпки нaд “і”-тpeтя лінія oбopoни! 3 фpoнтy!

Українські захисники пішли у контрнаступ на Херсонщині. Їм навіть вдалося прорвати першу лінію оборони окупантів. Однак військовий експерт Олег Жданов вважає, що радіти ще зарано, адже є ще дві лінії оборони, які досі тримають російські військові. Про це він заявив у своєму YouTube-каналі. Він також звернув увагу на те, що поки невідомо навіть місце, де саме ЗСУ прорвали третю лінію оборони та за допомогою чого це вдалося зробити.

Жданов закликав дочекатись офіційної інформації, у якій будуть хоча б якісь деталі.

Всі зраділи, але давайте дочекаємося офіційної інформації, що стосується подальшого просування ЗСУ. Відразу почалися питання про те, коли беремо Херсон, звільняємо і так далі. То я нагадаю, що на Херсонському напрямку противник спорудив три лінії оборони. Поки що мова йде про прорив першої з них. Хоча у нас вже є досвід. Ми тоді дійшли до третьої. Подивимося, – сказав Олег Жданов.

Українські військовослужбовці не заперечують, але й не підтверджують дані видання CNN щодо звільнення від ворожих військ чотирьох сіл на Херсонщині.

Про це повідомила керівник об’єднаного координаційного прес-центру Сил оборони України «Південь» Наталії Гуменюк в ефірі телемарафону.

На відміну від компанії CNN, я дуже переживаю за долю тих людей, які проживають у цих населених пунктах, та тих підрозділів, які ведуть за них бої, тому ми поки що нічого не підтверджуємо. Ми працюємо, як тільки буде нагода, ми обов’язково повідомимо, – сказала вона.

Коментуючи ситуацію на Херсонському напрямку загалом, Гуменюк розповіла, що зараз тривають позиційні бої з метою покращення становища ЗСУ, «для того, аби не допустити залучення ворожих резервів».

Збройні сили України повідомили, скільки російських загарбників і техніки знищено на Херсонському напрямку за минулу ніч.

Напередодні за добу ми звітували про те, що ми мали показник вже понад 80 окупантів, які заспокоїлись назовсім, за попередню ніч, ніч ту, що пройшла у нас майже той же показник додається і майже 60 одиниць техніки додатково знищено за цю ніч, – сказала Гуменюк.

Якщо дії на південному напрямку розвиватимуться за планом, це звільнення стане ближчим.

Екс-спікер Генштабу ЗСУ, військовий експерт Влад Волошин звертає увагу, що і до вчорашнього дня на південному напрямку – Херсонська, Миколаївська області – точилися бойові дії. І досить активні.

Але, якщо там зараз почалася військова операція, то до завершення ніхто не коментуватиме її хід. І президент України зробив під час традиційного вечірнього звернення вірні наголоси. Ніхто не розкриватиме плани, задуми, які намагаються втілити українські військовослужбовці, – наголошує Влад Волошин.

Також слід розуміти, продовжує він, що подібна операція складається з низки моментів, ряду складових. Десь можуть бути удачі, десь – невдачі. І абсолютно логічно, щоб навколо таких дій було якнайменше шуму.

Про те, що це серйозна операція, говорить той факт, що ми бачимо її втілення у багатьох складових. Ідуть удари по мостах, складах противника, місцях його зосередження на південному напрямку. Відбуваються комплексні активні дії. Видно чітко продуманий план… І президент, знову ж таки, має рацію, кажучи, що основна мета – звільнення ВСІХ наших територій. Це і Херсонська область, і Миколаївська із Запорізькою, і Харківська, і акваторії наших морів – Чорного та Азовського, та – згодом – Донбас та Крим. Тобто йдеться про звільнення ВСЕЇ України. І якщо дії на південному напрямку розвиватимуться за планом, це звільнення стане ближчим.

Джерело:korupciya.com

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.