10 xвилин тoмy! 0кyпaнти в пacтці: oтoчeння зaмкнyлocя – 3СУ дoбили! Bopoги в іcтepиці, цe кінeць! Пepeмoжeмo!

Українські захисники продовжують знищувати логістичні центри ворога, склади БК та транспортне сполучення, аби порушити логістику ворога. І ця робота ЗСУ є дуже результативною.

Деталі розповіла керівниця пресцентру сил охорони та оборони ОК “Південь” Наталія Гуменюк в ефірі загальнонаціонального інформаційного марафону.

Після кількох влучних дій ЗСУ по Антонівському мосту на Херсонщині, окупанти більше не можуть використовувати цю переправу для важкої техніки.

«Хіба що пішки, дуже швидко, так, щоб не встигнути провалитись», – сказала Гуменюк.

Натомість ворог намагається будувати понтонні переправи.

“Це такий нескінченний конструктор. Адже вони усвідомлюють, що все це перебуває під нашим постійним вогневим контролем, продовжують як з пластиліну ліпити ті баржі одна до одної. А ми продовжуємо їх методично дірявити і відправляти за російським воєнним кораблем”,
– пояснила Гуменюк.

Інформацію про те, що росіяни не можуть перевозити мостами на Херсонщині важку техніку, підтверджують і телефонні розмови, які перехоплює СБУ.

Так, в одній з них окупант поскаржився дружині загарбників, які залишилися на правому березі Дніпра на Херсонщині, не пускають у відпустку.

“Тепер ні в’їхати, ні виїхати не можна. Там щось вигадують, усі відпустки зупинилися!”, – пояснив російський вояк дівчині.

Проте вона спробувала заперечити, посилаючись на російські новини. Вона казала, що вже нібито відремонтували міст на “А” (жінка боялася сказати назву “Антонівський”). На це солдат теж відповів досить агресивно: “Нічого не відновили, навпіл розклався і впав у річку”.

Джерело:korupciya.com

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.